День пам’яті жертв Голокосту

🕯27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. 🕯

Цей день нагадує, як важливо бути толерантним до переконань інших людей та відмінностей між ними, як важливо протистояти поширенню ненависті. Люди не повинні забувати події Голокосту, щоб запобігти їх повторенню  у майбутньому. 

Фонд пам’яті жертв Голокосту зазначає, що це день “коли люди мають об’єднати зусилля, щоби створити безпечніше та краще майбутнє”.

Брифінг щодо вступної кампанії у 2023 році

Основне з брифінгу МОН:
НМТ: укр. мова + математика + предмет на вибір (профільний для учня).
Реєстрація на НМТ: квітень 2023
Проходження: ТЕЦ; 2 зміни.
Технологічні характеристики – це програми ЗНО (історія – програма 8 – 11 класу, середина 16 ст. до сьогодення).
Час: 180 хв (кількість завдань укр. мова, історія, біологія, хімія – 30; математика 20-22; англійська мова – 32).
Результат: одразу після проходження.
Завдання за вибором однієї відповіді , на відповідність, на встановлення хронологічної послідовності, декілька правильних відповідей.
Демостраційний тест (PDF/онлайн) – квітень.
Мінімальний прохідний бал – це 10 відсотків з навчального предмету. Для вступу на лікарську справу – 150, право – 140, інші – 130.
ДПА для 11 класу буде скасовано.
У ВНЗ можна буде подати 20 заяв, з них 5 – на держзамовлення.
Для мистецьких і спортивних спеціальностей – НМТ+творчий конкурс.

Військові заклади свої правила.

16.11 в Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 № відбулася інформаційно-роз’яснювальна зустріч на тему «Принципи безпеки під час збройного конфлікту» з представниками міжнародної гуманітарної організації «Представництво The Halo Trust в Україні», яка займається розмінуванням.
Попре те, що активні бойві дії на нашій територіі вже закінчились – це не означає, що загроза минула. В нашому регіони ми можемо зустріти військові позиції, блокпости або території , де відбувались бої. Це означає, що ризики зустріти або знайти вибухонебезпечні предмети – зростає.
В ході зустрічі здобувачі освіти дізнались, що робити, якщо побачили чи знайшли якийсь підозрілий або схожий на боєприпас предмет. Як розрізняти небезпечні території та як діяти, якщо ви побачили офіційні або ж неофіційні попереджувальні знаки, зайшли на небезпечну територію тощо.
Заклад висловлює слова щирої вдячності представникам міжнародної гуманітарної організації «The Halo Trust в Україні» за проведену інформаційно- роз’яснюючу роботу та гарні подарунки.

Тиждень цифрової освіти

Шановні колеги!

Пропонуємо взяти участь у заходах з популяризації проєкту Дія.Цифрова освіта, зокрема:
• проведенні заходів з ознайомлення громадян з платформою Дія.Цифрова освіта, у тому числі з освітніми серіалами, розміщеними на ній;
• розміщенню на вебсайтах, доступних інформаційних платформах та соціальних мережах посилання на сайт Дія.Цифрова освіта або ж на конкретні обрані освітні матеріали платформи.

Рекомендований перелік серіалів, які в час війни мають особливо важливе
значення:

Основи кібергігієни

Кіберняні

Обережно! Кібершахраї

Як громаді стати цифровою

Регіональна цифрова трансформація

Психологічна підтримка себе та близьких для цивільних

Робота з емоційним вигоранням

Оперативна допомога при ПТСР

Додатково інформуємо про сторінки у соцмережах проєкту Дія.Цифрова освіта:


Facebook
Instagram

Тренінг з підвищення кваліфікації “Оцінювання компетентності в НУШ” 

5 січня на базі закладу пройшов тренінг з підвищення кваліфікації “Оцінювання компетентності в НУШ”. З актуальною темою виступала вчитель української мови та літератури НВК “Новопечерська школа”, методист електронної платформи ВШО”, сертифікований тренер Юлія Набок-Бабенко.

Тренер познайомила з теоретичними і практичними аспектами оцінювання в НУШ, поділилася досвідом створення критерій оцінювання і поглибила знання з теми у присутніх вчителів-предметників.

Щиро дякуємо пані Юлії та команді “Освіторія” за можливість вдосконалювати свою педагогічну діяльність.

Психолого-педагогічний семінар

04.01 в нашому закладі відбувся психолого-педагогічний семінар «Толерантність як ціннісна основа професійної діяльності педагога».

    Мета даного заходу була підвищення культури толерантності педагогів та формування толерантних взаємовідносин з усіма учасниками освітнього процесу.

   Під час семінару психологічна служба закладу запропонувала педагогічним працівникам долучитися до виконання цікавих вправ: «Сніжинка», «Стереотипні окуляри», «Добрі слова», «Підтримка», «Я – повідомлення», «Дерево толерантності», тест на виявлення проявів толерантності, а також переглянули мультфільм «Пес та чапля».

   Психологами було наголошено на аспектах формування позитивного мислення як важливої умови підвищення стресостійкості і самореалізації педагогів.