Шановні учні, батьки, педагоги та працівники нашого закладу! З нагоди Нового року хочемо побажати вам багато щастя, здоров’я, успіхів і творчих здобутків. Нехай наступний рік буде роком миру, добра і гармонії. Ми щиро вдячні вам за вашу підтримку, співпрацю і довіру. Ми пишаємося нашими досягненнями, нашою атмосферою. Віримо, що разом ми можемо досягти більшого. Бажаємо вам миру в родинах і миру усій Україні!
Опубліковано
Сьогодні, 29 грудня 2023 року, у нашому закладі освіти відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами, метою якого було обговорення результатів роботи команди за перший семестр, аналіз проблем та викликів, внесення змін до індивідуальної програми розвитку, планування подальших дій та заходів.
Опубліковано
29 грудня у нашому навчальному закладі психологічною службою проведено семінар «Особливості взаємодії зі здобувачами освіти, які мають різні ведучі репрезентативні системи». Метою заняття було поглиблення знань про репрезентативні системи, що відіграють визначальну роль у взаємодії людини з навколишнім світом і власною підсвідомістю; визначення типу сприймання та засвоєння інформації кожною дитиною та підвищення її рівня знань. Педагогічні працівники засвоїли нові знання, які залежать від відчуттів та постачають інформацію у мозок; навчились аналізувати власну і учнівську поведінку відповідно до визначених типів; отримали рекомендації для поліпшення комунікації з дітьми враховуючи характерні особливості кожного виду репрезентативної системи. Захід пройшов у творчій та довірливій атмосфері: вчителі отримали корисні знання, цікавий досвід, позитивні емоції та мотивацію щодо збереження себе в ресурсі під час воєнного стану.
Забезпечення здорових, безпечних умов учасників освітнього процесу, попередження травматизму – змістовна і цілеспрямована організація роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності.
Щорічно за планом роботи з охорони праці проводиться навчання працівників. У закладі з 25 по 29 грудня 2023 року проведено навчання з новопризначеними працівниками. Підсумковим етапом навчання було проходження залікового тесту з охорони праці. Усі працівники засвоїли навчальний матеріал та підтвердили свої знання на достатньому та високому рівнях.
Зима – час казок, чудес і творчості. У нашому закладі ми любимо прикрашати вікна зимовими витинанками та малюнками, які створюють атмосферу свята. Ми раді ділитися нашою творчістю з вами. Хочемо побажати, щоб новий 2024 рік був сповнений радісними сподіваннями та приніс нам довгоочікувану Перемогу.
Шановні здобувачі освіти, батьки та педагогічний колектив. Сьогодні ми відзначаємо одне з найвеличніших свят — Різдво Христове. Це свято не схоже на жодне інше. Воно сповнене віри, добра та світла. Це час вірити у дива та загадувати бажання, адже Різдво має особливу магію, здатну втілювати у життя найзаповітніші мрії. Нехай в цей день кожна оселя наповниться незгасаючим світлом різдвяної зірки. Нехай Божий Син щедро обдарує Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, сімейним достатком, вірними друзями, гарними людьми, добрими справами, миром та любов’ю! Нехай ангел-охоронець оберігає вас і ваших близьких від усіх бід, а в душі запанують віра, спокій і благодать. У час, коли зійде на небі Вифлеємська зоря – помолімося за тих, хто не з нами. За безстрашних Героїв, які віддали життя в боротьбі за Україну. І за тих наших мужніх синів та доньок, які запалюватимуть різдвяну свічу на передовій, в окопах… Нехай наше спільне бажання про Перемогу здійсниться якнайшвидше! Віримо в Збройні Сили України та цінуймо найдорожче, що в нас є – своїх рідних та нашу Україну! Христос Народився! Славімо Його!
Опубліковано
Напередодні великого свята Різдва і з вірою у велику перемогу незламних ЗСУ, Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів #1 21 грудня знову радо провів благодійний ярмарок. Ця подія згуртувала дітей, батьків, вчителів та всіх небайдужих навколо важливої місії – допомоги нашим військовим. Діти з гордістю і завзяттям продавали свої смаколики,щедро запрошували гостей до дегустації і, навіть, повітряна тривога не завадила! Діти вкотре довели, що разом – ми сила і зібрали 102 тисячі гривень.
Всі зібрані кошти будуть використані на потреби ЗСУ. Адміністрація закладу дякує всім учням, які проявили
21 грудня у нашому закладі відбулася друга частина благодійного ярмарку, яку підготували здобувачі освіти 5-11 класів. У фойє закладу було весело та гамірно. Відвідавши ярмарок, кожен отримав незабутні емоції, а головне – підтримав наших захисників