23 та 25 травня у закладі відбулися засідання Команд психолого-педагогічного супроводу, присвячені аналізу результатів досягнень учнів з особливими освітніми потребами. Вони були спрямовані на оцінку та обговорення прогресу кожної дитини.
Під час засіданнь були розглянуті індивідуальні досягнення кожного учня з особливими освітніми потребами. Експерти Команди супроводу підкреслили значний прогрес, який був досягнутий завдяки індивідуальному підходу до навчання та підтримці. Вони також відзначили важливість взаємодії з батьками, які грають важливу роль у навчанні та вихованні своїх дітей.
Одним із основних результатів засідання було визначення подальших кроків для кожного учня з особливими освітніми потребами.
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/CD2941CB-8920-4212-BB58-01EFA7EC55AF-1024x562.jpeg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/24CADB83-46E5-443E-92B0-8A2455EF3B58-1024x768.jpeg)