Наша школа завдяки Норвезькій раді у справах біженців (NRC) відремонтувала актову залу, частково замінила електрику і покращила умови навчання учнів за допомогою оновлення освітлення та встановлення сонцезахисних ролетів та жалюзі у кабінеті інформатики.
Норвезька рада у справах біженців – це міжнародна гуманітарна організація, мета діяльності якої — захищати права людей, які постраждали від вимушеного переселення. Одним із напрямів NRC є допомога школам у забезпеченні якісної освіти та комфортного навчального середовища.
Вдячні за допомогу і підтримку шкіл в непрості часи!
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/єєєєє-1024x768.jpg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/їїїїїїїї-1024x768.jpg)
![podyaka](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/хххххххххх-1024x768.jpg)