Весна 2023 року для нас стала знаковою, адже травень нам подарував вагомі здобутки двох здобувачів освіти, які займалися дослідницькою роботою. Учениця 6 класу Зазимко Марина 19 травня в урочистій атмосфері Національного університету “Чернігівська політехніка“ була нагороджена грамотою за зайняте 1 місце у конкурсі науково-дослідницьких есе “Пробудження рослин навесні”. Разом зі своїм наставником, вчителем біології, Карпухно Валентиною вони вели спостереження за розвитком первоцвітів протягом березня – травня, аналізували вплив усіх факторів на рослини та робили висновки до дослідження.
18-19 травня учениця 11 класу Шамич Вікторія захищала свою наукову роботу на фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН. Вікторія достойно представила своє дослідження, чудово провела постерний захист і активно долучалася до обговорення робіт інших конкурсатнів. Ученицю підтримував шкільний колектив, але найбільше її наставник, вчитель біології – Ярош Лариса! Ми з нетерпінням чекаємо результатів фінального етапу!
А наразі ми вітаємо наших юних дослідників і пишаємося, що є молодь, яка хоче поєднувати своє життя з наукою!
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/AB44C529-F842-4D71-BBB1-1D5F1B83A1FE-1024x1024.jpeg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/91D774EB-B347-45BC-A852-F1C713765405-1024x1024.jpeg)