Сім’я – це наша опора й наша підтримка. Вона дає нам відчуття безпеки та спокою. Тому у день Сім’ї ми бажаємо кожній родині бути разом, любити одне одного, вміти дарувати радість та щастя один одному та своїм близьким.
Нехай сьогоднішній день буде наповнений теплом і затишком, а ваші серця – любов’ю та злагодою.
Також хочемо поділитися з вами нашими щасливими шкільними миттєвостями, адже для кожного здобувача освіти школа – це другий дім, а класний колектив – шкільна родина.
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/DD9DE76E-CAF4-485B-AD7B-B8E1B55ACDAC-1024x1024.jpeg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/7D3F7757-9558-474C-9C52-D4595FF9C406-1024x755.jpeg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/24B5CD63-3DA8-4013-80D8-F6A5E29A76F0-1024x856.jpeg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/18E1EC60-CD11-412E-B3CE-4EAEAF12D037-1024x771.jpeg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/E0B1D5D9-4AE4-4842-A9F1-49AE7A29E349-1024x686.jpeg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/D290C733-9293-4148-8CEF-EBCA7C6E6C22-1024x677.jpeg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/E1E25926-44F1-4A2E-91E5-4408C3F0F1BE-1024x706.jpeg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/855CED8D-97AA-46A7-8E55-8E10121BB36A-1024x783.jpeg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/1FB391D2-4794-41ED-A935-9CFD3B61086E-1024x742.jpeg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/F8E319C8-5802-47EA-92D4-1327D91CC8D7-1024x759.jpeg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/294A25C3-C676-4F39-B376-DF0E0536E470-1024x730.jpeg)