Людина – частина природи, а тому навколишній світ ми пізнаємо через їхню єдність та різноманіття. Під таким девізом згідно з річним планом з метою розвитку у школярів пізнавального інтересу до вивчення біології, хімії, географії, екології, виховання екологічної культури на основі сформованих знань про закономірності природи з 13.03.23 по 17.03.23 проходив тиждень природничих наук.
Протягом п’яти днів здобувачі освіти нашого навчального закладу під керівництвом учителів природничих дисциплін подорожували захоплюючими стежками досліджень, відкриттів і творчості.
Юні художники – природолюби мали змогу взяти участь у конкурсі малюнків, ребусів, кросвордів, цікавих завдань «Світ природи» та виставках дитячих малюнків «Сторінками Червоної книги» та «Наука і жарти». Їм допомагали учителі географії Мазкова Н. В; хімії та біології Карпухно В.С.
Учні 8-х класі віртуально мандрували цариною науки хімії разом з учителем Карпухно В.С.
Цікавим і захоплюючим дійством виявилися досліди з фізики для учнів 6-Б та 7-А класів, проведені під керівництвом учителя фізики Герасименко А.О.
Змагалися діти 7 та 8 класів у розв язуванні інтерактивних вправ «Хто швидше?» (організатор Лимаренко Н. В.). Учні 8-В класу показали відмінні знання в ерудит – грі «Навколо світу» ( Лимаренко Н.В. та Мазкова Н.В.). Захопив учасників учнів 6 та 7 класів майстер – клас «Робота з мікроскопом» (організатор Карпухно В.С.). Жваво та цікаво пройшла фізкультхвилинка «5 хвилин для здоров я» за участі учнів нашого закладу (відповідальна за проведення Карпухно В. С.).
Дивували й радували своїми знаннями учасники брейн – рингу «Знавці фізики» учні 10-А класу разом із своїм учителем фізики Герасименко А.О.
До деяких заходів предметного тижня учні закладу готувалися ще з початку навчального року. Наприклад, участь у щорічному екологічному конкурсі «Друге життя пластикової пляшки» (організатор учитель географії Мазкова Н.В.) потребувало немалих зусиль, вияву фантазії, майстерності, винахідливості. Але охочих показати свої творчі здібності виявилося, як завжди, чимало. Із роботами учасників конкурсу можна було ознайомитися в тематично організованій фотозоні закладу.
Виявили школярі небайдужість і до екологічних проблем рідного краю. Адже ж усім нам, жителям Бобровиці, боляче бачити, як помирає наша красуня – річка. Тому в рамках предметного тижня був організований захист проектів «Жива вода мого краю». Здобувачі освіти нашого закладу провели опитування людей старшого покоління, дізнаючись про розташування джерел, що били в руслі нашої Бистриці. За віднайденою інформацією буде складена карта джерел, які раніше живили річку, роблячи її проточною та повноводною. Маємо надію, що майбутні бобровиччани зацікавляться дослідженням учнів.
Кожен із проведених учителями та учнями заходів був по – своєму цікавий та корисний. Всі вони активізували пізнавальний інтерес дітей до вивчення природничих наук, сприяли прояву ініціативи і самостійності, розкриттю індивідуальних здібностей дітей та їх талантів.
День Щастя
Прагнення до щастя об’єднує всіх людей на землі. Дорослі і малі, успішні і не дуже, чоловіки й жінки – усі ми хочемо бути щасливими! Нещодавно важливість щастя була затверджена на найвищому рівні: в 2012 році Організація Об’єднаних Націй офіційно обрала День щастя і призначила його на 20 березня. Тому тепер ми просто зобов’язані дізнатися про це свято більше і, звичайно, вітати з ним один одного!
Сьогодні у День Щастя здобувачі освіти Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 долучилися до відзначення цього прекрасного весняного свята, тому не забувайте, що щастя –це одна з базових цінностей. Щасливі люди цікаві та прагнуть дізнатися нове про світ, що довкола. Їх інтерес до життя наповнює енергією та позитивно впливає на мислення, робить кожен день життя більш насиченим та змістовним.