Міжнародний день миру

🕊🕊🕊
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета. Адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на території нашої країни.
Ще донедавна для всіх українців мир був повсякденною реальністю. Але війна, яку принесла на наші Українські землі росія, змінила нашу свідомість.
Спровокована агресором війна забрала тисячі життів українців, зруйнувала десятки тисяч будинків, змусила сотні тисяч людей полишити свої домівки в пошуках миру, залишила невиліковні рани в душах людей.
Тому слово мир стало надзвичайно дорогим для кожного з нас. Раніше говорили: “Головне, щоб панував мир на Землі». Саме цього ми вам бажаємо! Радійте кожному дню, залишайтеся щасливим, цінуйте спокій, любіть життя в його різних виглядах!
Здобувачі освіти Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 приєдналися до проведення Всеукраїнської акції «Голуб миру», де власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації та взяли участь у флешмобі «Хай буде мир у нашій рідній Україні». Також були проведені тематичні виховні години «Діти України за мир», «Україна бажає миру», «Хай буде мир!».

0 Відповісти на “Міжнародний день миру”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.