Колектив нашого закладу продовжує підтримувати ЗСУ і робить усе можливе аби пришвидшити нашу перемогу.
Цього разу майстерними руками кухарів вдалося напекти кілька сотень запашних пиріжків для наших захисників, аби вони могли відчути частинку родинного затишку та вдячності від тих, які чекають на них вдома.
Віримо, що уже скоро наші захисники здоровими та неушкодженими, із довгоочікуваною перемогою повернуться додому. Ми чекаємо на Вас. З любов’ю Бобровицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1!
27.10 в Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 відбулась педагогічна рада, на якій було розглянуто ряд питань:
1. Про схвалення Свідоцтва досягнень та Критеріїв оцінювання з навчальних дисциплін у 5 (адаптивному) класі відповідно до Державного стандарту базової середньої освіти Нової української школи (доповідач Костирко О.В.);
2. Про адаптацію учнів 1-го, 5-го класу та роботу педколективу з підвищенням успішності та впровадження успішності та впровадження Державного стандарту базової і повної загальної середньої (доповідач Павленко І.А., Сімонова І.П., Мартова Н.В.);
3. Про професійний розвиток вчителя і учня через організацію дистанційного навчання. Оцінка ефективності реалізації проблеми формування готовноті сучасного педагога до впровадження інноваційних технологій в педагогічну практику (доповідач Костирко О.В., Лутченко Н.Г.) ;
4. Формування патріотичних та громадських якостей, морально-етичних принципів особистості в умовах НУШ (доповідач Бакун Т.М.).
Незважаючи на повітряну тривого педагогічні працівники продовжили педагогічну раду в укритті з оптимістичним настроєм та вірою в перемогу.
26 жовтня в Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 відбувся психолого-педагогічний семінар «Психологічна допомога дітям під час війни». Адже з викликами, що принесла війна зіштовхувався кожен із нас. А тому готовність швидко реагувати на зміни, жити і працювати в умовах невизначеності, особливо з дітьми, які знаходяться в дуже різних умовах, та зберігати себе в ресурсному стані, щоб забеспечити спокій і безпеку учням – все це завдання сучасного вчителя.
У ході психолого-педагогічного семінару психологи закладу ознайомили педагогічних працівників із практиками, що допомогають емоційно стабілізуватися під час розпачу, стресу та невизначеності, а також провели тест «Подорож лісом» із релятивної психології з метою визначення психолого-емоційного стану в даний момент та виокремлення важливого сьогодні.
Враховуючи реалії сучасного життя в умовах воєнного стану, усе більш важливою складовою безпеки людей є навчання навичкам надання першої допомоги.
Саме тому 25 та 26 жовтня згідно з Планом роботи відбулися навчання педагогічних працівників закладу з надання домедичної допомоги. Медична сестра закладу Галілейська І.М. ознайомила вчителів із алгоритмом надання першої допомоги. Ірина Миколаївна продемонструвала на практиці як здійснювати серцево-легеневу реанімацію, зупиняти різні види кровотеч, як діяти у разі повної та часткової непрохідності дихальних шляхів, переломах та вивихах.
Педагогічні працівники активно долучилися до практики, спробували самостійно накладати джгути, шини, розміщувати потерпілого у стабільному положенні.
Сподіваємося, що здобуті навички не стануть у нагоді у реальному житті, бо скоро буде перемога! Усе буде Україна!
З 10 по 14 жовтня 2022 року в Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 в рамках Місячника правових знань були проведені такі заходи:
години спілкування: «Абетка прав дитини» (класний керівник Сіра С.М.), «Права і обов’язки – супутники в житті дитини» (класний керівник Андруша Т.І.), «Я і закон» (класний керівник Сірик Н.В.), «Дитина має право» (класний керівник Костенко І.П.), «Права та обов’язки дітей і батьків: відповідальність за порушення прав дитини» (класний керівник Павленко І.А.), «Молодь повинна знати свої права» ( класний керівник Полтавець С.О.);
бесіди: «Мої права та обов’язки» (класні керівники Даруга Ю.О., Лапа Ю.М.), «Знай свої права і обов’язки, дитино» (класний керівник Костенко Л.О.), «Маю право» (класний керівник Козюба Л.В.), «Права та обов’язки» (класний керівник Градко Р.П.), «Права та обов’язки дітей» ( класний керівник Мазкова Н.В.), «Твої права та обов’язки» ( класний керівник Іванченко В.А.), «Чи є правова обізнаність запорукою життєвого успіху?» (класний керівник Герасименко А.О.);
виховні години: «Захисти себе» (класний керівник Левченко О.М.), «Маю право. Конвенція ООН про права дитини» (класний керівник Галич В.І.), «Права дитини – майбутнє України» (класний керівник Гладка О.В.), «Права дітей і підлітків» (класний керівник Ярошевська Л.І.), «Справедливість і право» (класний керівник Бушура Л.П.), «Там де права, там і відповідальність» (класний керівник Ілляшенко Л.І.), «Пустощі і кримінальна відповідальність» (класний керівник Іщенко Н.О.);
малюнковий вернісаж «Мої права» (класний керівник Набок Л.Ю.);
відеопрезентації: «Права та обов’язки дитини» (класні керівники Філіпенкова М.І., Борисенко В.Г., Пінчук К.В.), «Свої права, дитино, знай та про обов’язки не забувай» (класний керівник Костюк Л.С.);
інформаційна хвилинка «Права дітей» (класний керівник Лазарь О.Ю.);
вікторини: «Чи знаєш ти свої права та обов’язки» (класний керівник Дарага І.С.), «Знай та поважай права» (класний керівник Ручка І.В.), «Теорія держави і права» (класний керівник Ярош Л.В.);
круглий стіл: «Свої права знай та про обов’язки не забувай!» (класний керівник Завгородня Л.М.);
відеолекторії: «Права дитини. Урок від патрульних», «Обов’язки дитини. Поради від патрульних», «Права дитини», «Обов’язки дитини» (соціально-психологічна служба);
анкетування учнів «Молодь та протиправна поведінка» (соціальний педагог Мартова Н.В.);
виставка тематичної літератури «Законодавство України».
14 жовтня – День козацтва в Україні. В час, коли багато українських захисників і захисниць боронять Батьківщину від російських окупантів, нащадки козаків заслуговують на найкращі вітання. У кожному з нас тече кров наших предків – вільних і незалежних козаків. Саме дух козацтва покоління за поколінням виховує у наших земляків патріотизм, національну свідомість, почуття гордості. Дорогі наші захисники та захисниці! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Тож щиро зичимо Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Також сердечно вітаємо Всіх з особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови. У сьогоднішніх далеко непростих і нелегких обставинах життя українського народу ми просимо у Пресвятої Владичиці її Покрову над усіма Вами. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою усього українського війська!
У зв’язку з посиленням збройної агресії росії та з метою збереження життя і здоров’я здобувачів освіти та педагогічних працівників закладу, було прийнято рішення організувати дистанційне навчання з використанням дистанційних технологій.
2 жовтня в Україні відзначають День працівника освіти, який цього року проходить в умовах повномасштабного вторгнення росії. Українські вчителі демонструють справжню відданість своїм учням та професії, продовжуючи працювати навіть у найскладніших обставинах.
Вітаємо наших улюблених педагогів – чудових людей, які присвятили своїй роботі все своє життя. Нехай Ваша праця завжди цінується, а Ваші старання та надії неодмінно будуть виправдані.
Вчитель – горде звання, яке за життя несуть тільки найзаслуженіші та найбільш гідні! Тож нехай же вчительські нелегкі будні приносять тільки радість і будуть плідними. Учні хай будуть старанними – такими, якими можна пишатися. А в родині хай панують щастя і затишок. Здоров’я, любові, достатку і всіх життєвих благ!