Атестація для кожного педагогічного працівника є важливим етапом у професійній діяльності. Це свято педагогічної майстерності, свято креативності, демонстрація найкращих професійних умінь та навичок учителя.
24 березня відбулося нетрадиційне підсумкове засідання атестаційної комісії Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 у формі педагогічного івенту під назвою “Освітній ревізор”.
Голова та члени атестаційної комісії, учителі, які атестувалися з захопленням та цікавістю переглянули відеоролик “ревізора”. Педагоги пройшли інтерактивні випробування, показавши свій творчий потенціал, педагогічну вправність та професіоналізм.
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/220F0542-DA56-449F-A8A7-FE38F3B6483C-1024x768.jpeg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/A13F01A2-9137-456A-8D62-FA3B67CC3B3F-1024x768.jpeg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/3AD67DA8-96B6-431E-BAB9-505EB3772F24-768x1024.jpeg)