Осінь крокує планетою. Яскраві барви чарують око . Цьогоріч квіти барвистим намистом стеляться по землі. Лідерами учнівського самоврядування закладу освіти було організовано та проведено виставку «Вірю в майбутнє твоє, Україно!», що приурочена до Дня міста та визволення Бобровиці від німецько-фашистських загарбників. Здобувачі освіти 5-11 класів активно долучилися до дійства. Гарний настрій, креативні ідеї об’єднали наших вихованців. Милували очі різнопланові композиції та букети , що подарували всім гарний настрій, віру в мирне майбутнє та Перемогу. Усе буде Україна!
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/Слайд1-3.gif)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/Слайд2-2.gif)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/Слайд3-1.gif)