Сьогодні у нашій літній школі відбувся захоплюючий майстер-клас проведений фахівцями закладу позашкільної освіти «ЦДТ» керівниками гуртків Ревицькою Анною та Денисюк Наталією ! Наші юні учасники разом зі своїми наставниками відкрили для себе нові види творчості та майстерності. Кожен учасник заходу мав можливість розкрити свій творчий потенціал та поринути у світ фантазії та креативності.
Ми вдячні всім, хто долучився до цього заходу та сприяв його успішному проведенню. Діти залишилися в захваті від майстерності та тепла наших гостей.
Бажаємо всім натхнення та творчих злетів!
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/Слайд1.jpg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/Слайд2.jpg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/Слайд3.jpg)