Сьогодні наш заклад був радий прийняти особливих гостей – представників NRC (Норвезької ради з питань біженців, яка є незалежною гуманітарною організацією, що допомагає людям, які постраждали від війни, конфліктів та кризи). Вони привезли нам чудові дарунки – канцтовари. Ми хочемо подякувати NRC за їхню підтримку та співпрацю. СПОДІВАЄМОСЯ на подальше співробітництво з Норвезькою радою та надіємося, що наші зустрічі стануть традицією.
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/яяяяя-768x1024.jpg)