Коробка тепла
Майстер-клас з випікання пасок
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/Презентация-Microsoft-PowerPoint-3.jpg)
Традиції українців цікаві і багатогранні. І дуже важливо, щоб традиції нашого народу зберігалися та вивчалися молодим поколінням.
З цією метою у нашому закладі учителем трудового навчання Наталією Іщенко проведено майстер-клас з випікання пасок. Вона докладно розповіла дітям про звичаї випікання Великоднього хліба – Паски. Дівчата , з задоволенням, відтворили цей процес. Також цікавим для учнів було навчитися виготовляти глазур та прикраси для святкової здоби у формі квітів та різних фігурок.
Запашні паски – це Великодня прикраса святкового столу і здобуті знання стануть у пригоді нашим маленьким господиням.
Бажаємо всім у прийдешній Великдень миру.