Щороку 9 травня Україна відзначає День Європи. З метою ознайомлення дітей з країнами Європи, їх особливостями, досягненнями, традиціями, можливістю долучитися до європейських цінностей, у нашому закладі проведено низку тематичних заходів, години спілкування, та вікторини : «Вікно у світ європейської культури», «Видатні люди Європи», «Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти», «I explore Europe», «Європа – спільний дім», «Толерантність – головна риса європейської спільноти»; віртуальні подорожі«Відкрий Європу для себе», «Мандруючи європейськими містами», «Подорожуємо Європою». Учні 6-х класів створили дерево Європи, на якому розмістили намальовані прапори Євросоюзу та долучилися до диспуту «Що для мене означає бути громадянином європейської держави».
У День Європи ми висловлюємо подяку країнам Європейському Союзу за підтримку та допомогу у боротьбі з російськими окупантами. Щиро сподіваємося, що зовсім скоро Україна стане повноправним членом європейської родини!
Віримо в Україну, кожного громадянина, Збройні Сили України!
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-09_13-53-29-706-1024x768.jpg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-09_12-10-28-309-1024x768.jpg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-09_12-16-41-962-1024x768.jpg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-09_09-18-42-014-1024x768.jpg)
![](https://bzzso1.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-09_09-18-41-572-1-1024x1024.jpg)